height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=390551012174236&ev=PageView&noscript=1"
0
0,00
0
kaip isirengti lauko terasa
Kaip įsirengti lauko terasą?

KAIP ĮSIRENGTI LAUKO TERASĄ, KAD NORĖTUMĖTE TEN PRALEISTI KUO DAUGIAU LAIKO? Lauko baldai – svarbiausias terasos akcentas!

Šylant orui vis dažniau norisi išeiti į kiemą. Vis dažniau kyla klausimas kaip įsirengti terasą, kad norėtumėte ten praleisti kuo daugiau laiko? Pateikiame jums puikių idėjų! Vienas svarbiausių aspektų yra pastato derinimas su terasos interjeru. Paprastai įrengiant terasą pirmenybė teikiama vakarinei ar pietinei pastato pusei – tokiu būdu patenka daugiau saulės spindulių. O vakare galite mėgautis saulėlydžiu. Ji turėtų būti gana didelė, kad tilptų lauko baldai ir gėlės dideliuose vazonuose. Baldų komplektai suteiks jūsų terasai jaukumo ir patogumo.

Norintiems, kad terasa džiugintų visus metus, rekomenduojama įrengti jos apšvietimą. Taip pat turėsite galimybę leisti ilgus vasaros vakarus lauke. Kiemo apšvietimas yra ne mačiau svarbus negu vidaus.

Kad lauke būtų jauku ir spalvinga, būtina nepamiršti augalų, kurie suteiks gyvybingumo jūsų aplinkai. Ypač populiarūs dideli lauko vazonai, kuriuose galima pasodinti daug įvairių rūšių augalų.

Sūpynės ir hamakai – vienas smagiausių pirkinių terasai! Leiskite šiltas vasaros dienas supdamiesi ar ilsėdamiesi savo kieme ar balkone!

O jei mėgstate pasyvų poilsį ir laiką saulėje, siūlome jums įsigyti gultą.

Sekite mus

https://www.facebook.com/baldaiinterjerui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X