height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=390551012174236&ev=PageView&noscript=1"
0
0,00
0
Puošiame namus kalėdoms.

Puošiame namus kalėdoms.

Artėjant jaukiausioms metų šventėms yra būtina pasirūpinti namų jaukumu. Šio sezono tendencija – natūralumas ir paprastumas. Vis daugiau dėmesio skiriama “žaliam” požiūriui. 2020 m, dizaine pristatomi perdirbti baldai ir interjero detalės, kuriuos galite išsirinkti mūsų prekių kataloge. Baldai namams. Puošiame namus kalėdoms

Taip pat kalbant apie natūralumą siūlome paieškoti natūralaus medžio stalo, kurie atneš dalelę gamtos į jūsų namus. Natūralios medienos detalės, žalios gamtos spalvos – tai tendencija, kuri tikriausiai niekada neišeis iš mados.

Kad namai būtų pilni jaukumo ir šventinės nuotaikos, siūlome pasižvalgyti į interjero detales:

Kalėdinis apšvietimas. Šv Kalėdos neįsivaizduojamos be kalėdinių lempučių ir apšvietimo, kuris suteiks ne tik jaukumą namuose bet ir įneš kalėdinę nuotaiką į jūsų namus.

vidaXL Kalėdinė lempučių ekspozicija, 3 dalių, elniai, 229 LED
Kalėdinė lempučių ekspozicija, 3 dalių, elniai, 229 LED
  1. Dekoratyvinės pagalvėlės. Namuose labai svarbu mažos detalės, kurios suteiks namams jaukumo ir patogumo leidžiant žiemos vakarus namuose. Mūsų parduotuvėje galite išsirinkti spalvingų pagalvėlių. Puošiame namus kalėdoms.
vidaXL Trivietė sofa, audinio apmušalas, 172x70x82cm, tamsiai pilka
Trivietė sofa, audinio apmušalas, 172x70x82cm, tamsiai pilka
  1. Kalėdiniai papuošimai. Kalėdinės eglutės, šviečiančios lauko eglutės, natūralių spyglių imitacijos eglutės be abejonės įneš šventinę nuotaiką į jūsų namus.
 Dirbtinė kalėdinė eglutė su kankorėžiais, apšerkšnijusi, 150 cm
Dirbtinė kalėdinė eglutė su kankorėžiais, apšerkšnijusi, 150 cm

Kadangi vis daugiau dėmesio skiriama tvarumui ir gamtos išsaugojimui. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tvarius ir perdirbtus baldus ir interjero detales. Šias kalėdas but itin aktualūs perdirbti žaislai, dekoracijos, kilimai ir baldai. Mūsų internetinė parduotuvė baldaiinterjerui.lt siūlo platų perdirbtų baldų pasirinkimą.

Kavos staliukų rinkinys, 3 dalių, perdirbtas tikmedis
Kavos staliukų rinkinys, 3 dalių, perdirbtas tikmedis

Sekite mus Facebook

X