height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=390551012174236&ev=PageView&noscript=1"
0
0,00
0
Jaukių namų idėjos rudeniui

Vėstant orams ir tamsėjant vakarams vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Vakarais norisi uždegti žvakę, pasidaryt arbatos ir susisupti į šiltą pledą. Kad niūriais rudens vakarais namuose nebūtų liudna, šiame straipsnyje bus pateikiamos jaukių namų idėjos rudeniui kaip sukurti savo namuose jaukumą ir šviesesnę nuotaiką.

Baldai Interjerui

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvėlės

Norint, kad namai atrodytų ne tik jaukiai, bet juose jaustumėtės patogiai, būtinai padekoruokite sofą ar lovą dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Siūlome rinktis švelnius audinius, tokius kaip veliūras, vilna, buklė.

Buklė audinys

Bouclé – kilęs iš prancūziško žodžio boucler, reiškiančio „garbanoti“ – yra dabarties tekstilė. Pagaminta iš šiurkščių, garbanotų, mezginių puokštės verpalų, ji sunki, tačiau neįtikėtinai prabangi. Norint paprasčiausiai linktelėti į tendenciją, nauja pagalvė visada yra gera idėja. Paprastai pastebėsite, kad boucle yra neutralios baltos spalvos, tačiau greičiausiai matysime ir naujų spalvų.

Natūralių atspalvių baldai

Ruduo yra susijęs su natūraliomis medžiagomis, kurios skatina jaukumo jausmą. Nebeatsisakydami vien lauko baldų, tokios medžiagos kaip rotangas, bambukas ir jūros žolė užėmė savo teisėtą vietą mūsų namuose. Taip pat jau daug metų iš eilės namų interjeras yra neatskiriamas nuo medinių baldų ir interjero detalių. Rinkdamiesi sofą, rinkitės su medinėmis kojelėmis, kurios atneš natūralumo jūsų namams. Taip pat rudenį labai aktualios spalvos tokios kaip kreminė, ruda, pilka ir visos kitos žemės spalvos.

X